» » Вітаємо студента факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Дата: 10-04-2020, 14:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті підсумували результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році.

Дипломом ІІ ступеня відзначено студента спеціальності «Маркетинг» факультету економіки та управління ТНЕУ Сергія Онищука (група МАРК-41) за наукову роботу «Формування логістичної системи підприємств пасажирського транспорту».

Вітаємо переможця та наукового керівника Олену Борисяк і бажаємо творчого натхнення у реалізації амбітних планів, які зміцнюють розвиток студентської науки нашого університету.