» » Вітаємо студентку факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Дата: 13-04-2020, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Черговою перемогою у студентській науковій роботі збагатився факультет економіки та управління ТНЕУ. Дипломом ІІ ступеня відзначено студентку спеціальності «Маркетинг» Тамілу Никитишин (група МАРК-41) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Таміла спільно з науковим керівником, доцентом кафедри маркетингу, кандидатом економічних наук Нелею Ростиславівною Іванечко презентувала наукову роботу на цікаву та актуальну тему «Штучний інтелект в торговій мережі».

Вітаємо переможницю і наукового керівника з досягненням. Бажаємо легкої реалізації креативних ідей та впевнено рухатися до нових наукових вершин, які зміцнуватимуть бренд нашого університету.