Надходять співчуття...

Дата: 12-11-2012, 12:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда висловив співчуття рідним та близьким, колегам, друзям, з приводу важкої втрати – передчасної смерті ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук Сергія Ілліча Юрія.

«Сергій Ілліч був прикладом високої фахової підготовки, відповідальності та відданості справі – розвитку та вдосконалення вітчизняної вищої школи та науки. Його професійні якості та особисті чесноти здобули заслужене визнання та повагу колег.

Раптово обірвалося життя справжнього патріота України та рідного краю, мудрого керівника і педагога, надійного товариша. У ці скорботні дні ми висловлюємо щирі співчуття та поділяємо біль непоправної втрати рідних і близьких.

Вічна пам’ять Сергію Іллічу. Нехай Господь пошле йому Царство Небесне», - йдеться у співчутті голови Тернопільської обласної ради.

За матеріалами сайту http://www.obl-rada.te.ua