» » «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

Дата: 15-04-2020, 16:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення», яка відбудеться 19-20 травня 2020 року у Тернопільському національному економічному університеті.

Участь у конференції:  безкоштовна

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Тематичні напрями роботи учасників конференції:

1. Сучасні вектори розвитку маркетингу у сфері громадського транспорту у координатах «Україна-ЄС»

2. Актуальні проблеми вітчизняних підприємств-надавачів транспортних послуг і шляхи їх вирішення

3. Сучасні форми і тенденції розвитку маркетингу на українському та європейському ринках

4. Дослідження майбутніх науковців: ««Розумний» громадський транспорт Тернопільщини»  (школярі старших класів)

Умови участі в конференції представлені в інформаційному листі.

Завантажити Переглянути онлайн