Надходять співчуття...

Дата: 12-11-2012, 13:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Є. М. Суліма висловив співчуття у зв’язку зі смертю ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук Сергія Ілліча Юрія.

«Висловлюємо глибоке співчуття колективу Тернопільського національного економічного університету, рідним, близьким, колегам у зв’язку з раптовою смертю відомого науковця, ректора університету Юрія Сергія Ілліча.

Перестало битися турботливе серце Людини з великої літери, досвідченого, авторитетного, мудрого вченого та керівника, сповненого невичерпної життєвої енергії.

Світла пам’ять про Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, ректора Юрія Сергія Ілліча назавжди залишиться у наших серцях», – йдеться у тексті співчуття.