» » Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі»

Дата: 17-04-2020, 14:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Тернопільський національний економічний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі», яка відбудеться 20 травня 2020 року.

Для участі в роботі конференції запрошуються: науковці, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, підприємці, представники органів державної і публічної влади, громадських організацій та місцевого самоврядування, науково-дослідних організацій, банків, ІТ-компаній, підприємств та організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 4 травня 2020 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповідей і копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Тематичні напрямки роботи учасників конференції:

1. Інтеграція освіти, науки, бізнесу, держави та суспільства в умовах сучасних глобальних викликів.

2. Управління розвитком соціально-економічних систем мікро-, мезо- та макрорівня в умовах трансформації суспільства та глобальної економіки.

3. Проблеми і перспективи розвитку криптовалют, блокчейну, електронного бізнесу та соціальних мереж.

4. Сучасні вектори розвитку обліку, оподаткування, аналізу та аудиту: національний та міжнародний виміри.

5. Проблеми землевпорядкування та природокористування.

Деталі в інформаційному листі.

Завантажити Переглянути онлайн