» » Запрошуємо на вебінар «Здати ЗНО з історії України – мрія чи реальність?»

Запрошуємо на вебінар «Здати ЗНО з історії України – мрія чи реальність?»

Дата: 22-04-2020, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До ЗНО залишилося не так вже й багато часу, а у тебе ще є запитання щодо особливостей підготовки та здачі? Тоді запрошуємо на вебінар «Здати ЗНО з історії України – мрія чи реальність».

Структура і особливості тестів, як запам’ятати дати, персоналії, карти? Чи реально підготуватися до ЗНО за місяць? Як впоратися з хвилюваннями та уникнути типових помилок? А також почуємо враження «тих, хто вижив» – студентів, які здавали ЗНО у попередні роки.

Про це та багато іншого поговоримо у п’ятницю, 24 квітня 2020 року, о 15.00 год.

Координатор – Віталій Михайлиця, викладач історії Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, директор Музею історії ТНЕУ.

Зустрічаємося на платформі Zoom за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/76286134305?pwd=NDc5MDdjdEJhTjg4UU55ZnVIUHJXUT09