» » Василь Жигало: «Як управляти командами онлайн: виклики та можливості»

Василь Жигало: «Як управляти командами онлайн: виклики та можливості»

Дата: 24-04-2020, 16:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Триває онлайн-проект Інституту креативних студій Тернопільського національного економічного університету «В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови про головне».

Сьогодні все переформатовується, все змінюється, адаптується до нових викликів. Чи готові ми до нових реалій, чи можливо перевести все в онлайн, з якими викликами стикаються в управлінні командами: Як сформувати команду мрії? Як організувати роботу команди онлайн? Як виявляти таланти та як їх розвивати? Як зміняться підходи до управління командами та талантами після пандемії?

Про це та багато іншого 23 квітня 2020 р. ми розмовляли з Василем Жигало – економістом-міжнародником, який працює в сфері організації подій понад 18 років. Обіймав посади від менеджера з продажу до керуючого. Організовував міжнародні виставки на Близькому Сході, Західній Африці, Китаї, Росії, США, Західній та Східній Європі.

Пропонуємо Вашій увазі відео трансляцію онлайн-зустрічі: