» » «Покоління талановитих». Павло Тютюнник

«Покоління талановитих». Павло Тютюнник

Дата: 27-04-2020, 12:49 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Проект відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ «Покоління талановитих» сьогодні представляє вам ще одну неординарну, творчу особистість нашого університету.

Павло Тютюнник. Випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій (бакалавр) та факультету  обліку і аудиту (магістр).

У творчості він буває дуже різним, але завжди справжнім, ви не зможете забути його шалену віддачу на сцені. Коли він заспіває «Снайперський приціл», ви не стримаєте сліз, коли зіграє на сцені Ральфа з Інтернету чи Лінивця Сіда, покотитесь від сміху. Незмінний звукач ТНЕУ, пише пісні, грає на гітарі.

Майстерно проводить інтелектуально-розважальні ігри «Студентські перегони» та арт-зустрічі «Неформат» у ТНЕУ. Має дуууже гостре почуття гумору, чи не тому обожнює перець чілі.