» » Відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки»

Дата: 29-04-2020, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 29 квітня 2020 року, о 13.00 та 14.00 годині на платформі ZOOM відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки», організована колективом Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Під час конференції було розглянуто низку важливих, цікавих та актуальних доповідей. Викладачі та студенти працювали у таких секціях:

– Ідеї та новації в системі загальноосвітніх дисциплін;

– Економіка, фінанси і управління в XXI столітті: аналіз тенденцій та перспективи розвитку;

– Розвиток інформаційних технологій та їх вплив на соціум, науку та технології;

– Визначення й реалізація пріоритетів суспільно-гуманітарних наук у побудові інноваційного суспільства та стратегічні напрямки розвитку юридичної науки.