» » Вітаємо студентку спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина зі здобуттям диплому ІІІ ступеня у IV Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу!

Дата: 29-04-2020, 18:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ольга Ничик – студентка групи МЕВМБм-21 магістерської програми «Міжнародний бізнес» (спеціальності «Міжнародні економічні відносини») Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина отримала диплом ІІІ ступеня у IV Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу, який проводився на базі кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету.

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ щиро вітає Ольгу Ничик та її наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента Ольгу Дем’янюк з успіхом у науковому пошуку і бажає подальших творчих здобутків та нових досягнень!