» » Веб-конференція «Міжнародний облік: практика та перспективи»

Веб-конференція «Міжнародний облік: практика та перспективи»

Дата: 30-04-2020, 11:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації наукової складової освітньо-наукової програми «Міжнародний облік» 28 квітня 2020 року з 15.00 до 17.00 год. на платформі ZOOM відбулася веб-конференція на тему: «Міжнародний облік: практика та перспективи». Захід організовано колективом кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку ТНЕУ.

В конференції взяли участь викладачі кафедри обліку і оподаткування, здобувачі освітньо-наукової програми «Міжнародний облік» та члени однойменного студентського наукового гуртка.

З вітальним словом і представленням цікавого зарубіжного досвіду підготовки фахівців з обліку до учасників заходу звернулася в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування Наталія Починок.

Модератори заходу – доценти Наталія Мельник і Світлана Яцишин, а також гарант освітньо-наукової програми професор Надія Хорунжак, ініціювали цікавий дискусійно-практичний формат презентації результатів наукових досліджень здобувачів. Активну участь в обговоренні проблемних питань взяли кандидати економічних наук Тарас Бурденюк, Ірина Лукановська, Світлана Сисюк, Світлана Яцишин та інші.

Живе спілкування, запитання, жваве обговорення та інтерес викликали доповіді:

здобувачів ІІ курсу (гр. ОМОм-21):

Бодрай (Мацевич) В. «Реформування фінансової звітності країн ЄС відповідно до міжнародних стандартів»;

Вальків В. «Міжнародні розрахунки як об’єкт бухгалтерського обліку»;

Демкович В. «Проблемні аспекти здійснення моніторингу та контролю в системі публічних закупівель»;

Зайлер В. «Офшорний бізнес в контексті податкової конкуренції»;

Іванісік С. «Бухгалтерський облік у процесі банкрутства»;

Ільків А. «Функції малого бізнесу як фактору економічного зростання»;

Іржицького М. «Сучасне бачення вітчизняних та закордонних відряджень крізь призму діючого законодавства»;

Мельник Н. «Розвиток аудиту під впливом глобалізації»;

Кулинич Д. «Принципи формування та оприлюднення фінансової звітності міжнародних компаній»

Рокун (Шевчук) М. «Поняття, сутність та нормативно-правове забезпечення операцій з імпорту»;

Старик І. «Вимоги законодавства ЄС та МСФЗ щодо консолідації фінансової звітності»;

Федорейко І. «Системність бухгалтерського обліку»;

Федчук (Грицюк) І. «Структура теорії бухгалтерського обліку постіндустріального суспільства».

здобувачів І курсу (гр. ОМОм-11):

Бендюжко О. «Особливості бухгалтерського обліку в умовах цифрової економіки»;

Бондар-Мирончук Ю. «Документальне оформлення закордонних відряджень і розрахунків по них».

студента ІІІ курсу (гр. ОДС -31) – Клака Олександра: «Макроекономічна політика країн Європи для подолання фінансової кризи, спричиненої СOVID-19”

У ході веб-конференції учасники отримали унікальний досвід пошуку компромісів при вирішенні піднятих проблем за темами дослідницьких робіт, набули вмінь ведення конструктивної дискусії.

Загалом, досягнуто основного важливого результату за Т. Едісоном: «Найважливіше завдання цивілізації - навчити людину мислити».