» » Віктор Козюк: «Глобальні кризи: тренди та структурні зміни у світовій економіці»

Дата: 4-05-2020, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 7 травня 2020 р., о 18.00 год. в рамках проекту Інституту креативних студій ТНЕУ «В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови про головне» говоритимемо на тему: «Глобальні кризи: тренди та структурні зміни у світовій економіці» разом з Віктором Козюком – доктором економічних наук, професором, членом Ради Національного банку України.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM – код конференції 328 441 3912, пароль – 023510

Хедлайнер – Олег Луцишин, директор Інституту креативних студій ТНЕУ.

Коротка біографічна довідка:

Віктор Козюк – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та економічної теорії Тернопільський національний економічний університет; один з провідних фахівців у сфері монетарної політики, функціонування валютних союзів та резервних валют, трансформації макроекономічної політики в глобальних умовах, розвитку глобалізації; з 7 липня 2016 року член Ради Національний банк України.

Приєднуйтеся до цікавої розмови!