» » "Покоління талановитих". Ольга Гайдамака

"Покоління талановитих". Ольга Гайдамака

Дата: 5-05-2020, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ продовжує знайомити вас з творчою молоддю університету у проекті «Покоління талановитих»!

Ольга Гайдамака. Студентка факультету фінансів та обліку. Досить переглянути її сторінки у соцмережах, аби переконатися, що Оля – незвичайна дівчина. Велика мрійниця, закохана у світ, вміє знайти позитивну афірмацію на кожен свій день. Вона наполеглива, не боїться приймати виклики сучасності, готова спробувати себе у всьому, любить фотографуватись і обожнює казки.

На сцені ТНЕУ із задоволенням співає в кількох творчих колективах університету, грає у театралізованих проектах і мюзиклах, веде святкові програми і зворушливо декламує Ліну Костенко. Нещодавно записала першу пісню «Обирай Україну».

Ольга Гайдамака! Ваші оплески!