» » Відзначаємо День Європи разом з кафедрою міжнародних відносин та дипломатії ТНЕУ!

Дата: 13-05-2020, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри міжнародних відносин та дипломатії Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ запрошує усіх на відзначення Дня Європи, що відбудеться у суботу, 16 травня 2020 року.

А як багато ви знаєте про Європу?

МЗС підготувало для вас спеціальний всеохоплюючий євроквіз. У ньому ви знайдете запитання і про ЄС, і про Раду Європи. Складні та не дуже. Не засмучуйтеся, якщо не знатимете відповіді – ви дізнаєтеся щось нове та почитаєте наші експлейнери!

А справжні знавці зможуть позмагатися за пам'ятний сувенір від МЗС України! Зверніть увагу, що при визначенні переможця враховуватиметься також час, витрачений на відповідь.

Ну і класична обов'язкова умова – підписка на Телеграм-канал МЗС.

Тож переходьте за посиланням https://t.me/uamfa/117, тисніть «I am ready!» та відкривайте для себе Європу!