» » Кафедра маркетингу ТНЕУ запрошує на вебінари «Цифрові навички сучасного фахівця»

Дата: 14-05-2020, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж травня на базі кафедри маркетингу ТНЕУ триває цикл вебінарів на тему: «Цифрові навички сучасного фахівця» для представників громадських організацій, об’єднаних територіальних громад, установ, підприємств та усіх, хто цікавиться онлайн-розвитком та онлайн-просуванням.

Під час онлайн-зустрічей учасники поглиблюють свої знання та удосконалюють навички з:

– використання цифрових інструментів організації ефективної роботи;

– формування персонального бренду у соціальних мережах;

– створення креативних цифрових продуктів для самопрезентації;

– організації роботи та навчання команди у віртуальному середовищі;

– онлайн нетворкінгу;

– медіаграмотності.

Спікерка: Олена Борисяк – старша викладачка кафедри маркетингу, завідувачка лабораторії проєктного менедженту ТНЕУ; кандидатка економічних наук; 8 років досвіду роботи у сферах пошуку і підбору персоналу, навчання персоналу, маркетингу особистості, просуванні послуг з сприяння зайнятості молоді та освітніх послуг.

Участь у вебінарах є безоплатною.

Зацікавили теми вебінарів?

Хочеш взяти участь?

Реєструйся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iODFRZ6FKiYWb-OQPQEZ_QYRpXphE__-5K3zdIQloeg/edit#