» » Вітаємо учасників і призерів IV Відкритого Західноукраїнського інтелектуального турніру «Natus Vincere»

Дата: 20-05-2020, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями завершився IV Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету. Незважаючи на незвичний формат проведення, колективу юридичного факультету вдалося продемонструвати учасникам, що ЮФ – це не лише цікаві заняття від висококласних викладачів, а насамперед дружня атмосфера, нові знайомства та незабутні емоції!

Дякуємо учасникам турніру за достойні виступи!

Працювати з вами – велике задоволення!

Ви – юні, розумні, креативні та надзвичайно талановиті!

У вас попереду нові вершини та нові перемоги!

До нових зустрічей у стінах юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету!