» » Шановні колеги, студенти, фахівці з питань фінансового менеджменту!

Шановні колеги, студенти, фахівці з питань фінансового менеджменту!

Дата: 22-05-2020, 13:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менежменту та страхування ТНЕУ запрошує до участі в онлайн-диспуті на тему: «Трансформація системи управління фінансово-господарською діяльністю підприємств в умовах пандемії COVID-19», котрий відбудеться 26 травня 2020 р. о 15.00. год. на платформі ZOOM.

Захід проходитиме за участі відомої на Тернопільщині підприємиці практика, експерта у сфері управління корпоративними фінансами, співвласниці ТОВ Завод «Ремпобуттехніка» Ольги Колос та головного економіста цієї ж організації, кандидата економічних наук, доцента Олександра Квасовського.

Ви матимете можливість долучитися до обговорення таких питань:

– Фінансово-господарська діяльність ТОВ Завод “Ремпобуттехніка” vs пандемія: трансформація управлінських процесів.

– Застосування комп’ютерно-інформаційних технологій в роботі з контрагентами підприємства.

– Проблеми державної фінансової підтримки товаровиробників в умовах пандемії.

Password: 419586