» » Відбувся студентський кримінально-правовий батл

Відбувся студентський кримінально-правовий батл

Дата: 22-05-2020, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 травня 2020 р. студенти 2 курсу юридичного факультету ТНЕУ взяли участь у Студентському кримінально-правовому батлі. Організатором та модератором заходу виступила доцент кафедри кримінального права та процесу Мазепа Світлана Олегівна. Роботу студентів оцінювали декан юридичного факультету Банах Сергій Володимирович та старший викладач кафедри (суддя апеляційного суду у відставці) Декайло Петро Володимирович.

Студенти під час заходу пройшли чимало випробувань. Серед них були цікаві та непрості загадки, юридичні формули та ребуси. Досить жвавим і незвичним виявився конкурс з чорним ящиком, у якому був захований предмет, що має значення при кваліфікації злочинів. Також чимало уваги було приділено практиці застосування кримінального законодавства. Під час перегляду відео кейсів студенти надсилали формули кваліфікації та отримували бали. Завершальним етапом стали двобої студентів на актуальну кримінально-правову тематику, які були присвячені змінам у Кримінальному кодексі України.

Також за конкурсами спостерігали абітурієнти, які незабаром стануть студентами ЮФ.

Вітаємо переможців:

1. Команда  «Праволюби» (Блащак Анастасія, Сопель Галина, Онищук Діана).

2. Команда «Дієздатні» (Коженівський Тарас, Лисак Вікторія, Балик Вікторія).

3. Команда «Law and order» (Гурзель Юлія, Стець Анастасія, Івасечко Роман).

Усі учасники отримали позитивні емоції та гарний настрій!

До нових зустрічей!