» » Запрошуємо до участі у конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 27-05-2020, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти, науковці та усі хто цікавиться питаннями фіскальної політики! Кафедра податків та фіскальної політики ТНЕУ запрошує Вас долучитися до роботи XVI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 29 травня 2020 року об 11.00 годині на базі платформи ZOOM. Meeting ID: 670 054 4866.

У роботі конференції передбачена участь ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого та радника митної служби 1 рангу, заступника директора – начальника управління спеціалізованої підготовки Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби Галини Поташнікової

Вашій увазі будуть представлені доповіді:

– Войцещук Артур: «Всесвітня митна організація: структура, функції та основні завдання»;

– Козян Анастасія: «Митна безпека держав в контексті загроз глобальної пандемії»;

– Шуфлат Роксоляна: «Податкова політика в умовах децентралізації»;

– Ковчі Христина: «Особливості оподаткування податком на додану вартість електронних послуг в Україні».

А також учасникам пропонується обговорити питання:

– формування фіскального простору України;

– ролі фіскальної політики України в євроінтеграційних процесах;

– фіскального адміністрування в умовах сучасних законодавчих новацій;

– функціонування податкової системи України в умовах економічної децентралізації;

– митних аспектів зближення України та Європейського Союзу;

– фіскальних механізмів подолання наслідків світової пандемії COVID-19;

– митної безпеки держави та орієнтирів її забезпечення;

– митної політики держави в умовах нових соціально-економічних реалій.

Відомо, що саме у науковій полеміці формуються новітні підходи до вирішення нагальних питань, які можуть стати початком оновлення та удосконалення вітчизняних стратегій соціально-економічного розвитку, зокрема щодо ефективної реалізації фіскальної політики України. Тож запрошуємо Вас, шановне наукове товариство, до плідної дискусії, обміну досвідом та змістовних, цікавих диспутів.