Надходять співчуття...

Дата: 13-11-2012, 15:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колективи  видавництва  «Знання»,  редакцій журналів  «Вища школа»   і «Банківська справа» глибоко сумують з приводу передчасної   смерті ректора ТНЕУ Юрія Сергія  Ілліча.

«Для нас Сергій  Ілліч завжди був взірцем служіння науці,  великою,   мудрою  і   світлою людиною.   Він по-справжньому дбав про університет,   університетську науку, студентів  і викладачів.   Завдяки його підтримці  написано й видано сотні  наукових статей,   десятки підручників  і   навчальних  посібників, за якими навчаються студенти економічних  спеціальностей всієї України. Смерть Сергія Ілліча – непоправна  втрата.   Висловлюємо щире  співчуття дружині,   дітям,   рідним  і   близьким Сергія  Ілліча,   його друзям  і колегам.   Світла пам'ять про нього назавжди залишиться  у  наших серцях», – йдеться у тексті співчуття.