» » Абітурієнти! Дізнайтеся усе про університет "без цензури"!

Абітурієнти! Дізнайтеся усе про університет "без цензури"!

Дата: 2-06-2020, 15:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завершився цикл зустрічей у рамках проекту «Без цензури про університет». Директор Інституту креативних студій ТНЕУ Олег Луцишин зустрічався зі студентами й адміністрацією факультетів/інститутів закладу вищої освіти, дізнаючись найцікавіше про навчання, вибір майбутньої професії, можливості для молоді та ін.

Проект став дійсно корисним для абітурієнтів, адже вони могли краще заглибитися у студентську атмосферу, почути відповіді на багато запитань, розставити усі крапки над і у виборі спеціальності.

Шановні абітурієнти! Якщо ж ви раптом пропустили деякі зустрічі чи не змогли взяти у них участь – пропонуємо вам переглянути їх на офіційному YouTube-каналі ТНЕУ.

Зустріч з Факультетом економіки та управління

Зустріч з Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина

Зустріч з Факультетом комп'ютерних інформаційних технологій

Зустріч з Факультетом аграрної економіки і менеджменту