» » «Покоління талановитих». Анастасія Коваль.

«Покоління талановитих». Анастасія Коваль.

Дата: 15-06-2020, 12:05 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Своїм талантом, харизмою, креативністю студенти ТНЕУ запалюють кожного, хто знайомиться з їхньою творчістю. Сьогодні проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє творчу, енергійну і обдаровану студентку.

Анастасія Коваль. Студентка факультету фінансів та обліку. Учасниця студії хореографії «ТАНГО денс компані» нашого університету. Комунікабельна, наполеглива і цілеспрямована.

У ТНЕУ легко поєднує навчання із улюбленою справою — танцями, якими займається змалечку, досягнула чимало перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Настя передає свій досвід і знання молодшому поколінню, проводячи заняття з хореографії з найменшими учасниками студії «ТАНГО денс компані».

Обожнює детективи Агати Крісті, любить подорожувати, а в друзях найбільш цінує чесність.