Вітаємо!

Дата: 17-06-2020, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого червня 2020 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, заключний, тур Сьомого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Фінал відбувся на платформі ZOOM – переможці І туру презентували свої роботи перед фаховим журі. Студентка 3 курсу факультету фінансів та обліку спеціальності «Банківська справа» Гаврилюк Анастасія та студентка 4 курсу тієї ж спеціальності Тріщ Христина, презентувавши результати наукової роботи на тему: «Розвиток цифрової економіки в умовах глобалізації: банківський аспект», науковий керівник – професор, доктор економічних наук кафедри Луців Б. Л., здобули перемогу і нагороджені дипломом II ступеня.

Щиро вітаємо Анастасію і Христину та їхнього наукового керівника з перемогою! Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності!