» » Відбулося засідання Вченої ради

Відбулося засідання Вченої ради

Дата: 24-06-2020, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося чергове онлайн-засідання Вченої ради ТНЕУ. У ході роботи члени ради розглянули 21 питання. Свою увагу науковці зосередили на затвердженні кандидатур, рекомендованих до вступу в аспірантуру та кандидатур на призначення іменних стипендій Верховної Ради України, Президента України, імені Вадима Гетьмана; обговорили результати заліково-екзаменаційної сесії за II семестр 2019-2020 н.р.; висловили свої міркування щодо трансформації університету в Digital-університет; затвердили положення «Про студентське підприємництво та організацію проведення конкурсу студентських стартапів»; рекомендували до друку з присвоєнням грифу «Затверджено Вченою радою ТНЕУ» підручника «Європейська регіональна політика» й перейменували кафедру економічної експертизи та аудиту бізнесу на кафедру фінансового контролю та аудиту.

Голова Вченої ради Андрій Ігорович Крисоватий подякував усім за дієву співпрацю у цьому навчальному році й побажав усім здоров’я та проведення успішної вступної кампанії 2020.