» » Українсько-німецький проект Юридичного факультету ТНЕУ

Українсько-німецький проект Юридичного факультету ТНЕУ

Дата: 1-07-2020, 10:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Останнім часом у світі збільшується кількість проявів ненависті до представників/представниць іншої раси, національності, статі, віросповідання, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності тощо. Некоректні висловлювання на адресу етнічних, конфесійних чи інших соціальних груп або спільнот, або окремих представників/представників (hate speech) транслюються через ЗМІ та соціальні мережі. Тому, злочини на ґрунті ненависті (Hate crime) стали предметом кримінально-правових досліджень  українсько-німецького проекту Юридичного факультету ТНЕУ.

Міжнародний захід буде проходити в 2 етапи (в Німеччині та Україні). Дослідження виконуються українською мовою, презентація і виступ - англійською мовою. Орієнтовний час проведення – листопад 2020.

Для участі необхідно заповнити Google форму та надіслати мотиваційний лист щодо участі у проекті до 10.07.2020.

Організатор заходу – доцент кафедри кримінального права та процесу Мазепа Світлана Олегівна intpolsveta@gmail.com.