» » Вітаємо студентів ТНЕУ з перемогою у конкурсі

Вітаємо студентів ТНЕУ з перемогою у конкурсі

Дата: 14-07-2020, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні».

Оцінювання робіт здійснювало журі шляхом подвійного «сліпого» рецензування за такими критеріями: актуальність проєкту; творчий підхід та наукова новизна дослідження, наявність соціального, економічного або екологічного ефекту; наукова обґрунтованість дослідження; методологічні підходи до ведення наукового дослідження; презентаційні навички, чіткість викладення матеріалу; вміння вести науковий діалог, аргументованість висновків; придатність проєкту для практичного застосування.

Вітаємо студентів Тернопільського національного економічного університету Велічко Катерину та Ларву Юлію, які були нагороджені дипломами III ступеня.

Конкурс сприяв забезпеченню інтелектуального самовдосконалення молоді, формування її активної громадянської позиції та залучення до суспільно-громадського життя територіальних громад.