» » Випускникам-міжнародникам вручили дипломи «бакалавра»

Випускникам-міжнародникам вручили дипломи «бакалавра»

Дата: 15-07-2020, 12:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вручення дипломів – це завжди свято! Цього року урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету відбулася у новому форматі з урахуванням карантинних обмежень. Лунали вітання від ректора Андрія Крисоватого, проректора з науково-педагогічної роботи Оксани Десятнюк, директора інституту Ірини Іващук, викладачів, друзів, були і музичні привітання у виконанні студентів. У церемонії вручення дипломів взяли участь заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та Почесний консул Угорщини в Тернополі та області Тетяна Чубак. Активні, ініціативні, яскраві, сильні, впевнені в собі – це все вони – випуcкники інституту, які продовжать навчання в магістратурі Тернопільського національного економічного університету.