» » Відбулося засідання Наукової ради Міністерства фінансів України

Відбулося засідання Наукової ради Міністерства фінансів України

Дата: 17-07-2020, 15:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та підпункту 73 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, Міністерством фінансів України було прийнято наказ від 14 липня 2020 року №423 «Про утворення Наукової ради Міністерства фінансів України, затвердження Положення та її складу».

Наукова рада Міністерства фінансів України утворюється як колегіальний дорадчий орган для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо сприяння підвищенню результативності наукових досліджень, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, що спрямовуються на їх проведення, розробки та реалізації стратегії розвитку фінансової сфери, визначення основних напрямків наукової діяльності.

17 липня 2020 року в режимі онлайн відбулося перше засідання Наукової ради Міністерства фінансів України. До складу 12 членів ради ввійшов ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий. Розпочав засідання Наукової ради міністр фінансів України, голова Наукової ради Марченко Сергій Михайлович. На порядку денному розглядали питання щодо організації роботи Наукової ради Міністерства фінансів України, проєкт Тематичного плану наукових досліджень Університету державної фіскальної служби України та пропозиції ДННУ «Академія фінансового управління» до проєкту Тематичного плану науково-дослідних робіт Міністерства фінансів України.