» » Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ої Ювілейної річниці конкурсу

Дата: 1-09-2020, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо головного редактора газети Західноукраїнського національного університету «Університетська думка» Марію Баліцьку, чий твір «Часоплин життя» відзначений дипломом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Зичимо Марії Йосипівні невичерпного натхнення, нових творчих пошуків, успіхів і перемог!

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен.

Головна мета конкурсу –  підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу, кіно й театру. І як наслідок – наповнення українського ринку повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру – якісними фільмами і п’єсами.

Цьогоріч церемонія конкурсу «Коронація слова» відбулася в онлайн-режимі на YouTube-каналі: http://youtube.com/watch?v=99BNMVgVKSc