Надходять співчуття...

Дата: 14-11-2012, 11:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив газети «Місто» висловив співчуття у зв’язку зі смертю ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук Сергія Ілліча Юрія.

«В інший світ пішов Сергій Ілліч Юрій. Він залишив по собі добру пам'ять. Тепла його серця і душі вистачало для всіх. І всіх нас єднає сумна хвилина, ранить біль від великої втрати. Пам'ять про нього залишиться в серцях великої університетської родини, у літописі української фінансової науки, на теренах економічної журналістики. Нам бракуватиме його порад, коментарів та висновків, які часто допомагали готувати газетні матеріали, дохідливо роз’яснювати читачам складні питання економічного життя краю. Сумуємо з приводу важкої втрати. Помолімося за Сергія Ілліча», – йдеться у співчутті.