» » Увага! Конкурс на новий логотип ЗУНУ!

Увага! Конкурс на новий логотип ЗУНУ!

Дата: 7-09-2020, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет оголошує конкурс для творчих, креативних особистостей, які мають незаангажоване мислення й бажання бути причетними до формування бренду інноваційного закладу вищої освіти, розробивши дизайн логотипу університету.

Регламент конкурсу

Загальні положення
- Конкурс дизайну логотипу ЗУНУ проводиться ректором університету спільно з експертами від студентського активу закладу вищої освіти.
- Логотип може бути прийнятий в якості офіційної емблеми ЗУНУ та буде використаний в оформленні комплектів ділової документації, сайту, спільнот в соціальних мережах, а також інформаційної та сувенірної продукції.
- Ініціатором конкурсу є ректор ЗУНУ.
- Організацію конкурсу та нагородження переможця здійснює ректор ЗУНУ.
- Підведення підсумків конкурсу та визначення переможців здійснюють члени журі.

Завдання конкурсу
- Розробка нового логотипу ЗУНУ, що відображає позиціонування університету в соціумі.

Строки проведення
- Прийом робіт здійснюється з 7 вересня до 21 вересня 2020 року (включно).
- Оголошення переможців відбудеться 22 вересня на офіційному сайті http://wunu.edu.ua/ та сторінці у Фейсбук http://facebook.com/TNEUniversity.

Учасники конкурсу
- У конкурсі можуть взяти участь усі, хто бажає долучитися до формування бренду Західноукраїнського національного університету.
- Кожен учасник (група) може виставити на конкурс не більше 1 дизайну логотипу.

Порядок надання робіт
- Щоб подати логотип на розгляд конкурсної комісії автор повинен надіслати свою роботу на електронну пошту presa@wunu.edu.ua

- В темі листа вказати «Логотип на конкурс», а в листі вказати ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону та посилання на сторінку в одній із соціальних мереж автора логотипу.
- Написати текст, обсягом не більше 300 друкованих знаків з пробілами, який пояснював би ідею логотипу.
- Прикріпити файли з логотипом.

Технічні вимоги
- Обсяг файлу із зображенням - до 10 Мбайт. Векторна графіка, формати .ai, .eps, .cdr. Всі написи повинні бути переведені в криві. Кольорові моделі - RGB, CMYK.
- Також необхідно додатково вкласти переглядовий файл у форматі .png або .jpeg.
- Якщо робота не відповідає заявленим технічним вимогам, вона не допускається до участі в конкурсі.

Побажання щодо характеру дизайну
Журі очікує, що логотип стане розпізнавальним і представницьким знаком бренду ЗУНУ, враховуючи зазначене, логотип має:
- привертати увагу, відображати суть діяльності університету.
- містити простий зрозумілий образ, включати в себе написання українською “Західноукраїнський національний університет” та відповідне йому зображення - графічний символ.

Звертаємо увагу, що зображення, які надсилаються для участі у конкурсі, не повинні раніше брати участь в інших конкурсах, а також містити запозичені елементи.
У випадку, якщо дизайн логотипу створено творчою працею двох або більше осіб, учасники гарантують, що отримали всі належні права/дозволи на такий дизайн та його використання від усіх співавторів.

Критерії оцінки логотипу
● Відповідність тематиці
● Наявність авторського підходу
● Оригінальність бачення і виконання
● Загальне емоційне сприйняття
● Адаптивність*
* Знак повинен відтворюватися без втрати якості на будь-яких носіях. Його можна друкувати в кольоровому і чорно-білому відтворенні, розміщувати на різних носіях (папір, екран, метал, пластик і т.д.)

Авторські права
Відповідальність за дотримання авторських прав на розроблений макет логотипу, який бере участь в конкурсі, несе учасник, який надіслав такий макет на конкурс. Не допускається використання робіт, виконаних іншими авторами.

Призовий фонд
У рамках конкурсу для автора, робота якого набрала найбільшу кількість балів
передбачена грошова винагорода у розмірі 10 000 грн.

Олена Васильків — координатор конкурсу
presa@wunu.edu.ua