» » Digital Support Week стартує у Західноукраїнському національному університеті!

Digital Support Week стартує у Західноукраїнському національному університеті!

Дата: 11-09-2020, 18:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ти першокурсник? Вважаєш, що тобі не пощастило через карантин? Ми змінимо твою думку! Західноукраїнський національний університет запрошує усіх першокурсників до участі у Digital Support Week!

Ти зможеш по новому побачити навчання в онлайн-режимі та зрозуміти його можливості й переваги.

У рамках проекту ти познайомишся з деканами факультетів і директорами інститутів, студентськими активістами, дізнаєшся усе про доступ до електронних ресурсів університету й ефективне навчання.

А ще матимеш нагоду побувати на віртуальній екскурсії університетом, після якої точно не сплутаєш ні поверх, ні кабінет!

Стартуємо 14 вересня о 14.30 год.!

Долучайся до заходів у рамках Digital Support Week на офіційному YouTube-каналі університету www.youtube.com/c/TNEUTV

Будь на одній хвилі з Західноукраїнським національним університетом!