» » Вітання першокурсникам від ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого

Вітання першокурсникам від ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого

Дата: 13-09-2020, 17:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кожен першокурсник запам'ятає цей початок 2020-2021 навчального року. Адже він видався чи не найбільш особливим з-поміж усіх. Наш університет зустрічає вас, дорогі юнаки і дівчата, у новому статусі – класичного університету Тернополя.

Особливими є і форма організації навчального процесу для студентів та викладачів, і його змістовне наповнення.

Однак ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий переконаний, що інноваційні технології відкриють перед вами безліч нових можливостей.

Тому не зупиняйтеся перед труднощами, будьте сміливими і цілеспрямованими, ставте перед собою амбітні цілі, мрійте, любіть і перемагайте!
Успіхів вам, найкращі першокурсники Західноукраїнського національного університету!