Подія дня #DemocracyForAll

Дата: 15-09-2020, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний День Демократії!
Інститут Міжнародних Відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету приєднується до прогресивної спільноти лідерів змін! Ми переконані, що демократія працює там, де громадяни заявляють на неї права!
Анонсуємо подію дня #DemocracyForAll !
15.09.2020 року о 12:50 в рамках курсу "Демократія: від теорії до практики" відбудеться відкрита онлайн-платформа із пітчингу ідей студентських проєктів громадської дії. #DemocracyForAll - подія, яка об'єднає активну і креативну молодь, що бажає реалізувати свої сміливі задуми і проєкти!
Широка суспільна дискусія за участі запрошених експертів відбудеться за допомогою сервісу відеозв’язку Zoom.
ID даної зустрічі (Meeting ID): 3284413912
P.S. Демократія: від теорії до практики — це інтерактивний навчальний курс для лідерів змін, які не чекають, а свідомо створюють власне майбутнє!
Проєкт реалізується за підтримки IFES Ukraine