» » Викладачі юридичного факультету ЗУНУ взяли участь у щорічній науковій конференції European Law Institute

Дата: 16-09-2020, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 8-11 вересня 2020 р. щорічна конференція European Law Institute зібрала більше 2000 учасників зі всього світу http://europeanlawinstitute.eu/fileadmin/user_upload/p_eli/General_Assembly/2020/Conference_Brochure/ELI_2020_Online_Annual_Conference_Brochure.pdf. Науковці, практики, експерти, представники міжнародних організацій та інституцій взяли участь у дискусіях за такими напрямами:

– Проблематика визначення та захисту людської гідності у теорії договірного права.

– Вплив технологій штучного інтелекту на публічне адміністрування.

– Нові виклики та проблеми доказування у кримінальному процесі в цифровій епосі.

– Технології блокчейн та смарт-договори.

– Правові принципи цифрової економіки.

– ELI-UNIDROIT типові правила цивільного судочинства в Європі.

– Бізнес та права людини – доступ до правосуддя та ефективні засоби захисту порушених прав.

– Проблематика незалежності судової влади.

– Концепція та роль судів у сімейних та спадкових справах.

– Проблематика узгодженості правового регулювання діяльності господарських товариств у актах ЄС та законодавстві його держав-членів.

– Корпоративна стійкість, фінансовий облік та статутний капітал господарських товариств.

Окрім того, експертні групи обговорили актуальні робочі проекти: рецензування та підготовку до друку двох книг «Порятунок бізнесу в Європі» й «Коронавірус та право», що розкривають актуальні виклики належного функціонування європейського права у еру пандемії.

Автори:

Людмила Саванець, к.ю.н., доц., доцент кафедри міжнародного права та міграційної політики

Ганна Стахира, викладач кафедри міжнародного права та міграційної політики.