» » На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету стартував експертно-освітній проект «Відкрита платформа досвіду»!

Дата: 16-09-2020, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася довгоочікувана зустріч із Василем Луциком, керівником управління захисту викривачів та обробки повідомлень про корупцію Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції, кандидатом юридичних наук, доцентом.

Дізналися про:

– сучасні тренди протидії корупції;

– хто такі викривачі;

– коли виникають і як забезпечуються права та гарантії захисту викривача;

– на який термін набувається статус викривача;

– чи втрачає викривач право на передбачені Законом України «Про запобігання корупції» права та гарантії захисту у разі непідтвердження наведених у його повідомленні фактів;

– які існують канали для повідомлень;

– які умови отримання винагороди викривачем.

Студенти та викладачі отримали корисні знання щодо нового інструменту протидії корупції.

Слідкуємо разом із НАЗК за розвитком та функціонуванням інституту викривачів в Україні. Щиро дякуємо Василю Луцику за співпрацю!

Очікуйте наступного вівторка з новим топовим спікером!