» » Відбулася арт-зустріч «Неформат»

Відбулася арт-зустріч «Неформат»

Дата: 2-10-2020, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже традиційно 1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня музики, у Західноукраїнському національному університеті відбуваються арт-зустрічі «Неформат». Студенти демонструють свої таланти у співі, грі на музичних інструментах, слові, танці. Цього року організатори творчого івенту – колектив відділу гуманітарної освіти та виховання – організували «Неформат» в дещо незвичному дистанційному режимі – але ж на те він і «Неформат»!

Факультети, інститути, коледж класичного університету Тернополя мали чим здивувати користувачів соцмереж Facebook та Instagram, тож можуть пишатися своєю талановитою молоддю.

Переконані, що такі креативні проєкти дають можливість студентам відкривати і згодом розвивати свої таланти у Західноукраїнському національному університеті – університеті, який завжди є відкритим творчим простором для нових знань, можливостей і самореалізації молоді.

На завершення святкового дня усіх студентів та працівників ЗУНУ чудовим музичним дарунком привітали учасники відомого гурту «Wincent».
Нехай музика надихає, захоплює, запалює на добрі творчі справи!