» » Команда класичного університету Тернополя виборола золоті медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга)

Дата: 5-10-2020, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого жовтня 2020 року у м. Кременець жіноча збірна команда «Універ» Західноукраїнського національного університету виборола золоті медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга). Наші дівчата перемогли команду з м. Івано-Франківськ з рахунком 35:0, команду з м. Львів (12:10) та команду з м. Кременець (32:0).

Кращим гравцем Першості України з регбі-7 (вища ліга) було визнано студентку Західноукраїнського національного університету Блашків Христину (коледж).

Склад команди Чемпіонів України: Бульбак Ольга (випускниця), Вовк Марія (ФФО), Лаховська Ольга (випускниця), Ткач Оксана (ННІБП), Карапулько Христина (випускниця), Блашків Христина (коледж), Москальчук Вікторія (ФФО), Горошко Юлія (коледж), Хома Юлія (випускниця), Цибулька Леся (коледж), Дух Христина (коледж).

Тренер команди – Едуард Маляр.