» » Шановні колеги, дорогі студенти!

Шановні колеги, дорогі студенти!

Дата: 2-01-2013, 11:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Крізь заметілі років та віхоли тисячоліть впевненою ходою ступають в українські оселі довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята, сповнені неповторної загадковості та іскристого сяйва.

Перегорнута ще одна важлива сторінка літописного календаря держави, краю, кожної родини. За кілька днів розпочне відлік Новий рік. Він вигаптує на полотні життя нові звершення, несподівані відкриття, цікаві ідеї, знакові зустрічі та незабутні враження.

Хай із щирими віншуваннями у Вашу домівку завітає Різдво Христове й принесе разом із дзвінкою колядою міцне здоров’я, злагоду, достаток, щасливу долю, а Боже благословення береже усіх, хто дорогий серцю.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

Зі святковою шанобливістю

в. о. ректора Тернопільського