Різдвяний вертеп у ТНЕУ

Дата: 12-01-2013, 11:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До Тернопільського національного економічного університету одинадцятого січня 2013 року завітав Різдвяний вертеп, героями якого стали: Економіка, Спокуса, Бізнесмен, Ангели, Українець та Українка.

Артисти привітали професорсько-викладацький колектив ТНЕУ із Різдвяними та Новорічними святами та представили власну цікаву інтерпретацію українського вертепу.

Учасники:

Гумен Олег – завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян, ТНЕУ (роль Бізнесмена);

Дерій Марія – аспірантка кафедри обліку у виробничій сфері, ТНЕУ (роль Економіки);

Юрчак Христина – студентка УНФЕМ, ТНЕУ  (роль Спокуси);

Мельник Ольга – студентка групи ФУМм – 51, ТНЕУ (роль Ангела);

Бойко Віталій – студент групи ЕППс-51, ТНЕУ (роль Ангела);

Филима Юлія – студентка 4-го курсу ТНТУ (роль Спокуси);

Мурій Христина – випускниця ТНПУ ім. В.Гнатюка, інститут педагогіки та психології (соло колядка);

Хамуляк Віра – ТНПУ ім. В.Гнатюка, інститут мистецтв (роль Українки);

Паламар Андрій – науковець ТНТУ (роль Українця).

Щиро дякуємо молодим артистам за неймовірно оригінальний виступ, бажаємо натхнення, нових ідей та веселих зимових свят!