» » Подвійна перемога «Галичанки-ТНЕУ»

Подвійна перемога «Галичанки-ТНЕУ»

Дата: 16-01-2013, 11:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 12-13 січня 2013 року відбулися матчі останнього туру першого кола жіночої волейбольної Суперліги. На майданчику Тернопільського національного економічного університету наша команда «Галичанка-ТНЕУ» приймала гостей із Рівного – волейболісток «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ».

Першого ігрового дня тернопільські волейболістки переграли «Регіну» 3:1, а наступного дня наші землячки підтвердили свою перевагу впевненою перемогою 3:0.

Отже, за підсумками сьомого туру і першого кола Суперліги команда Тернопільського національного економічного університету займає п’яту сходинку турнірної таблиці та має хороші шанси поборотися за путівку до «фіналу чотирьох».

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо дівчатам лише перемог і найвищих досягнень!