» » Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Сучасний стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні»

Дата: 28-01-2013, 09:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра бухгалтерського обліку обліково-економічного факультету Національного університету ДПС України запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Сучасний стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні», що відбудеться 28 лютого 2013 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1.Актуальні питання бухгалтерського обліку підприємницької діяльності

2.Удосконалення бухгалтерського обліку в державному секторі

3.Бухгалтерський облік як інформаційне джерело контролю, аналізу та управління

4.Підготовка фахівців з обліку, аналізу та аудиту: проблеми і напрямки удосконалення

Термін подання заявок та тез доповіді – до 10 лютого 2013 р.

Для включення тез до збірника необхідно відправити на адресу оргкомітету (на електронну скриньку: nudpsu_oblik[at]ukr.net):

- заявку на участь у роботі конференції;

- файл з текстом доповіді;

- копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Завантажити Переглянути онлайн