» » Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Податкова система України"

Дата: 4-02-2013, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно  в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Податкова система України".

У заході взяло участь 60 студентів, які проявили свої найкращі знання у сфері оподаткування.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

Сас Ірина (перше місце), Козубець Оксана (друге місце), Легета Ірина (друге місце), Василишин Христина (третє місце), Голубенко Іванна (третє місце), Помаранський Андрій (третє місце), Сташків Ганна (третє місце), Коженівська Антоніна (четверте місце), Даньків Ольга (п’яте місце), Коріньовська Алла (шосте місце), Григораш Андрій (сьоме місце), Гулькевич Маряна (сьоме місце), Леськів Ірина (сьоме місце), Саранюк Антоніна (сьоме місце), Коваль Ірина (восьме місце), Скакун Віталій (дев’яте місце), Цимбалюк Юлія (дев’яте місце), Василишин Валентина (десяте місце), Попович Ірина (десяте місце), Токар Мар’яна (десяте місце).

Щиро вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм невичерпної наснаги,  невпинного руху вперед та підкорення нових наукових вершин!

rezultati-olmpadi.doc
Завантажити Переглянути онлайн