Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

До уваги працівників університету!

Дата: 6-02-2013, 10:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У комісії соціального страхування є санаторно-курортна путівка у санаторій «Авангард», м. Немирів (захворювання органів опори та руху) на період з 1 березня по 21 березня 2013 року. За детальною інформацією звертатися у Профспілковий комітет працівників ТНЕУ.

Санаторій «Авангард» – багатопрофільний санаторно-курортний заклад системи профспілок України. Знаходиться у дендропарку площею 80 га (пам’ятка садово-паркового мистецтва ХІХ століття), де налічується близько 120 видів дерев та кущів, а також каскад мальовничих озер. Співвідношення листяних та хвойних дерев створює унікальний лікувальний мікроклімат. Окрасою санаторію є старовинний палац, в якому розташовані лікувально-діагностична база, власна картинна галерея.

» » До уваги працівників університету!

До уваги працівників університету!

Дата: 6-02-2013, 10:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю