» » Всеукраїнська міжвузівська наукова студентська конференція "Макрофінансові стабілізатори в системі регулювання економічного циклу"

Дата: 6-02-2013, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Оргкомітет запрошує студентів 4-го та 5-го курсів взяти участь у роботі Всеукраїнської міжвузівської наукової студентської конференції "Макрофінансові стабілізатори в системі регулювання економічного циклу", що відбудеться 29 березня 2013 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

(А) Фіскальні інструменти стимулювання фінансового та економічного розвитку.

(Б) Податки як фінансові стабілізатори: від дискреційних заходів до вбудованих механізмів.

(В) Фінансовий ринок в політиці стримування фінансових дисбалансів.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 20 лютого 2013 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ:

­заявку на участь у конференції згідно з наданим зразком,

­файл із тезами доповіді на дискеті 3,5 (1,44), або на диску, або електронною поштою,

­роздрукований та підписаний автором один примірник тез,

­рецензію наукового керівника на доповідь (сканувати і надіслати в ел. вигляді з тезами і заявкою).

Завантажити Переглянути онлайн