» » Створено організаційний комітет

Створено організаційний комітет

Дата: 7-02-2013, 10:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого лютого 2013 року у газеті «Освіта України» опубліковано повідомлення про оголошення Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України конкурсу на зайняття посади ректора Тернопільського національного економічного університету.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук  і стаж науково-педагогічної діяльності не менш ніж десять років.

У Тернопільському національному економічному університеті створено організаційний комітет з підготовки і проведення виборів ректора, перше засідання якого відбулось 6 лютого 2013 року.

Головою організаційного комітету призначено кандидата фізико-математичних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи (навчальний процес) Шинкарика Миколу Івановича.

На засіданні комітету були обговорені питання щодо забезпечення відкритості, прозорості, демократичності проведення виборів та організації технічного супроводу.