» » Науково-практична конференція “РОЗВИТОК НАУКИ І АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ ЗА 20 РОКІВ”

Дата: 18-02-2013, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції “РОЗВИТОК НАУКИ І АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ ЗА 20 РОКІВ ”, що відбудеться 26-27 квітня 2013  року в Тернопільському національному  економічному університеті.

На конференцію запрошуються науковці, аспіранти, слухачі магістратури, студенти старших курсів, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, аудиторських компаній, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Участі в роботі конференції необхідно до 10 квітня 2013 року надіслати на адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповідей та копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Історія становлення та здобутки аудиторської науки в Україні

Секція 2. Теоретичні та практичні аспекти розвитку аудиту

Секція 3. Перспективи розвитку аудиту в умовах становлення інформаційного суспільства

Секція 4. Нові підходи до формування змісту аудиту як навчальної дисципліни

Завантажити Переглянути онлайн