Шановні студенти ТНЕУ!

Дата: 20-02-2013, 09:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас 22 лютого 2013 року відвідати відкриті лекції, що відбудуться у рамках дії Договору про навчальне і науково-дослідне співробітництво із Вроцлавським економічним університетом. Початок об 11.10 год.

Організатор заходу - УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА ПРОГРАМА ФІНАНСІВ І СТРАХУВАННЯ (ФАКУЛЬТЕТ ФІНАНСІВ).

Ви матимете змогу прослухати лекції:

1. Доктора Вроцлавського економічного університету Анетти Зєлінскої «Wycena obszarow przyrodniczo cennych».

2. Доктора Вроцлавського економічного університету Майі Пруджєніци «Public-private partnership - organisational solutions in Poland».

3. Доктора Вроцлавського економічного університету Адама Плахцяка «Devolution reforms in the United Kingdom».

4. Доктора Вроцлавського економічного університету Моніки Ґрабовскої «Depopulation of peripheral areas in Lower Silesia».

5. Доктора Вроцлавського економічного університету Аґнєшки Беклі «The methods of estimating the information cost in informative society and knowledge-based economy».

Попередній запис на прослуховування відкритих лекцій здійснюється на Українсько-польській програмі фінансів і страхування (1415 а.).