» » Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”

Дата: 1-04-2013, 10:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Кафедра менеджменту, Кримський навчально-консультаційний центр Тернопільського національного економічного університету спільно з Генеральним консульством Республіки Польща в м. Севастополі запрошують Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”, що відбудеться 16-18 квітня 2013 року на базі Кримського навчально-консультаційного центру ТНЕУ (смт. Форос).

Прийом тез продовжено до 5 квітня 2013 року.

konf_foros_2013_inf_lyst_ukr.doc
Завантажити Переглянути онлайн